שירת עולם

שירת עולם אנדלה ניר

שירת עולם אנדלה ניר

שירת עולם, מוסיקת עולם, זמרות שירת עולם

לאחרונה, החלה תרבות ערבי הזמר ושירה בציבור לתפוס תאוצה רבה ואלה הפכו למבוקשים במיוחד. לצד ערבי שירה בציבור הכוללים את שירי ארץ ישראל הישנה ושירי להקות צבאיות שליוו את עם ישראל לאורך השנים, קיימים גם מופעי סולו שבראשם עומדת תוכנית אומנותית מוסיקלית בעיקרה הפונה לקהל מגוון.

שירת עולם הוא מופע מרתק, מלהיב וסוחף של הזמרת הידועה והוותיקה אנדלה ניר.

מופע זה כולל מוסיקה חובקת עולם- שירים מתורגמים ושירים בשפת המקור ישנים וחדשים אשר נדדו וחצו גבולות והגיעו לליבם של רבים מאיתנו.

לא רק המבוגרים שבינינו אוהבים להאזין לשירים נוסטלגיים המעלים זיכרונות מתוקים מתקופות ישנות, אלא גם צעירים רבים אוהבים לקחת חלק פעיל בערבים אלו כמו גם בערבי שירה בציבור שהפכו פופולאריים במיוחד.

שירת עולם הוא מופע סולו ייחודי המשלב סיפורים וצבעוניות עליזה מרחבי העולם כמו: יוון, רוסיה, צרפת, איטליה, ברזיל וכמובן שירים כמו: שירי צוענים, שירים ממחזות זמר ושירים מסרטים אהובים שהפכו לקלאסיקות עם הזמן שליוו את כולנו לאורך השנים.

מלבד תפאורת הבמה המיוחדת שמהווה חלק אינטגראלי מן המופע, ערב שירת עולם כולל גם נגנים ורקדנית אשר צובעים את המופע כולו במקצועיות רבה ומוסיפים לו את החן הדרוש ואת האווירה המתאימה.

את החוויה כולה עוטפים צלילים מוכרים ולחנים שלא נס לייחם ומוכרים לכולנו, ובשילוב הזיכרונות והאסוציאציות הנלוות לשירים, הופך ערב שירת עולם למהנה במיוחד.

 

footer-logo