שירה בציבור

שירה בציבור

שירה בציבורshira1
1. הובלת שירה בציבור בהנחייה חופשית. אנדלה ניר שרה לקהל ואיתו, שירים ידועים, מוכרים ואהובים, כשהקהל משתתף באופן פעיל.


2. שירה בציבור הכוללת שירונים לפי בחירה.
3. לשיר ולרקוד- שירה בציבור, שירת סולו ובהמשך אנדלה סוחפת את הקהל למסיבת ריקודים, חגיגת זמר עברי, בשירים ידועים שתמיד נשארים איתנו, כאשר הקהל רוקד ומשתתף בצורה אקטיבית, באווירה תרבותית, חמה ונעימה.
4. ערבי שירה לפי נושאים: שירי אהבה, שירי ירושלים, שירים רוסיים, שירי נעמי שמר, שירי לוחמים.
5. ניתן לבנות ערב נושא לפי בקשת הלקוח ובתיאום מראש.

 

 

 

שירה בציבור עם אנדלה ניר

הבילוי האולטימטיבי שנחשב לנחלתם של המבוגרים מבינינו הולך והופך לבילוי עבור קהל צעיר ומבוגר כאחד. ערבי שירה בציבור מהווים מוקד משיכה לאלפי ישראלים שנוהגים להתכנס יחדיו ולפצוח בשירה סוחפת המחממת את הלב והנשמה.

לאורך השנים הלכה והתפתחה תרבות השירה בציבור שהתבססה על שירי ארץ ישראל הטובה ושירי להקות צבאיות שאיחדו את עם ישראל לאורך הזמן.

ערבי שירה בציבור בהנחיית זמרים או זמרות המתמחים בכך, בליווי כתוביות מילות השירים על גבי המקרן ושירונים המחולקים בקרב הקהל הרב הולכים ותופסים תאוצה רבה ברחבי ישראל.

חברות עסקיות רבות נוהגות להזמין ערב מסוג זה להנאה ולגיבוש צוות העובדים בערב בלתי נשכח ומוסיקלי מהנה במיוחד. כיום נהוג לשלב סוגי מוסיקה שונים כמו שירי רוק ישראלי ושירים מזרחיים מוכרים שהופכים כל שירה בציבור לאטרקטיבית עבור כל סוגי הקהלים.

שירה בציבור כבר לא נחשבת לפעילות חברתית מיושנת במיוחד כאשר משולבים בה גם שירים מודרניים מהמוסיקה הישראלית העכשווית, הגורמים לכולם לקחת חלק פעיל בשירה ואף לעיתים לפצוח בריקודים המגבירים את ההנאה.

אנדלה ניר מהבולטות בישראל בתחום השירה בציבור בעלת ניסיון עשיר במופעי סולו זה שנים רבות.

ניסיונה העשיר בא לידי ביטוי לא רק בגלל היותה יוצאת להקה צבאית אלא מהופעותיה הרבות בארץ ובעולם בפני חברות וארגונים רבים.

עם אנדלה ניר מובטחת לכם חוויה סוחפת ויוצאת דופן של שירה בציבור המשלבת נוסטלגיה ורומנטיקה גם יחד, וכוללת רפרטואר עשיר של כל סוגי המוסיקה לבחירתכם.

footer-logo