ערבי שירה

Written by kenty on . Posted in מאמרים פוטר

ערבי שירה עם אנדלה ניר

ערבי שירה או ערבי זמר הפכו לבילוי מבוקש מאוד בקרב קהלים שונים בארץ ואף בעולם.

המוסיקה, כידוע, מלכדת ומאחדת את כולם וגורמת לנו להיזכר בתחנות חיינו לאורך השנים עם השירים ששמענו אז.

שירה בציבור הפכה כה פופולארית עד שנדמה כי אין בילוי מושלם ללא החלק העיקרי של שירת הקהל וישיבה סביב שולחנות המעלה את מצב הרוח וגורמת לכולם לקחת חלק פעיל ולפצוח בשירה. אם בעבר נחשבו ערבי שירה לפעילות למבוגרים בלבד הרי שכיום גם הצעירים שבינינו אוהבים לקחת בה חלק וליהנות מהחוויה המשותפת.

ערבי שירה מתקיימים לעיתים קרובות בכל רחבי הארץ ובהם נוטלים חלק אנשים רבים. את ערבי השירה מעבירים אמני שירה בציבור שצברו ניסיון בהופעות אלו וגורמים לקהל להתלהב ולהתרגש ממיטב הלהיטים.

בדרך כלל ערבי שירה מאופיינים בשירי ארץ ישראל היפה והשורשית מאת גדולי הפזמונאים והמלחינים, אם כי ניתן למצוא ערבי שירה סביב נושא משותף כמו שירת עולם או שירי אהבה ספרדית ועוד.

בדרך כלל ערבי שירה מתאימים לאירועים משמחים כמו אירועים משפחתיים ועסקיים, אך גם מתאימים לנסיבות אחרות כמו ימי זיכרון, הגורמים למשתתפים להתאחד סביב שירים ידועים ולחוות את החוויה של שימור הזיכרונות. 

אנדלה ניר, אמנית שירה בציבור, עורכת זה שנים רבות ערבי שירה באירועים משפחתיים והופעות לארגונים, וגורמת לקהל המשתתף לחוות חוויה ייחודית ובלתי נשכחת  דרך השירים המוכרים שהיא מבצעת.

ניסיונה העשיר בערבי שירה הוביל אותה למופעי סולו רבים במגוון ז'אנרים הפונים לקהל מגוון ביותר.

footer-logo