טברנה יוונית

טברנה יוונית עם אנדלה ניר

טברנה יוונית עם אנדלה ניר

 

טברנה יוונית בלקנית

טברנה יוונית הכרנו בטיולים ליוון ומהר מאוד אמצנו את הטברנה היוונית אלינו, אנדלה ניר הפיקה לפני מספר שנים מופע טברנה יוונית מרשים על טהרת המוזיקה היוונית ים תיכונית בשילוב ניחוחות יווניים, אנדלה ניר דוברת השפה היוונית מביאה לבמה ריגוש גדול בשירי יוון המוכרים לנו ובלהיטי יוון חדשים מופע שבהחלט שווה שעתיים של בילוי מהנה.

אנדלה מופיע ברחבי הארץ ובעולם בהצלחה גדולה, היכנסו לאתר לגלריית התמונות להתרשמות בלבד מתמונות מתוך חלק מהמופעים לוועדי עובדים ומועדונים ומה לא.

אנדלה מהזמרות הוותיקות והמשובחות שלנו, חובה לראות מופע של אנדלה, עם האנרגיות והקהל שהופך להיות חלק מהמופע.

מוזיקה יוונית, טברנה יוונית

מוזיקה, הינה דבר המלווה אותנו בחיי היום יום. ישנם סוגים שונים של מוזיקה לבחירתנו לפי טעמנו האישי. סגנון מוזיקה בולט ביותר, הינו סגנון הרוק. רוק, הינו סגנון מוזיקלי אשר התחיל כבר בשנות החמישים. הרוק מבוסס על סגנונות הג'אז והבלוז. תחילה, היווה הרוק שילוב בין מוזיקת קנטרי למוזיקת בלוז. במהלך השנים, הרוק החל להתפתח לכוון שונים והתרחק לגמרי מהקנטרי והבלוז. כל להקת רוק, משתמשת בשלושת הכלים הבאים: גיטרה חשמלית, גיטרת בס, ותופים. האפשרויות בשילוב שלושת הכלים הללו, הינן אינסופיות. במהלך השנים, להקות רוק החלו להשתמש בכלי נגינה נוספים כגון סינתיסייזרים ומכשירים לאפקטים. גם למוזיקת הרוק ישנו מגוון גדול של שירים, הן עצובים, הן שמחים, הן משעשעים וכן הלאה.

שנות הזהב של הרוק, בדרך כלל מיוחסות לשנים שבין שנות החמישים לשנות השמונים. למרות הזדהות הרוק עם מוזיקה שחורה, רבים מהיוצרים היו לבנים. בין המוזיקאים הגדולים אשר השאירו חותם ניתן למצוא את ג'ימי הנדריקס, להקת הפינק פלויד. להקת לד זפלין וכולי. את המוזיקה המקורית אשר יוצרה בשנות השישים, ניתן להשיג אך ורק בתקליטים. תקליט, הינו אמצעי הקלטה והפצה של מוזיקה. בעבר היו מקליטים את המוזיקה, אך ורק על תקליטים. כיום קשה מאוד להשיג תקליטים. אחת מהאופציות, הינה דרך חברות המבצעות. חברות אלה מפנות את חפציהם של אנשים מבוגרים אשר הלכו לעולמם.

ג'יימס מרשל הנדריקס, היידוע בכינוי גם כג'ימי הנדריקס, נולד בעשרים ושבע בנובמבר 1942 וניפטר בשמונה עשרה בספטמבר 1970. הנדריקס היה בין הגיטריסטים הבולטים ביותר של שנות השישים, כמו כן השפיע רבות על דור ילדי הפרחים באותה תקופה. במהלך חייו, זכה הנדריקס בפרסי מוזיקה חשובים, לעומת זאת לאחר מותר, הוענקו לו פרסים והוקרות נוספים, בניהם הכנסתו להכיל התהילה של הרוק אנד רול, היכל התהילה של המוזיקה הבריטית וכמו כן לשדרת הכוכבים בהוליווד. הנדריקס הופיע בפסטיבל הוודסטוק האגדי, ובמגוון פסטיבלים אחרים. הנדריקס, נמצא מת בחדר בבית מלון. בקיבתו וכליותיו נמצאו כמויות אדירות של אלכוהול. גורם המוות היה חנק וושטי, אשר ניגרם מהקיא של עצמו.

להקת לז זפלין, הייתה להקת רוק בריטית, אשר זכתה בגדולתה, בעקבות גישתה החדשנית והמשפיעה במוזיקת הרוק והבלוז. זפלין, הייתה אחת הלהקות הנחשבות בשנות השבעים ובכלל. תחילתה של הלהקה היה בשנת אלף תשע מאות שישים ושש, הלהקה הגיע האל סופה בשנת אלף תשע מאות ושמונים. במהלך השנים, יצא סרט הופעה של להקת לד זפלין. מלבד הסרט אין שום תיעוד להופעותיהם. להקת לד זפלין הפיקה תשעה תקליטים לאורך השנים. במהלך השנים, תקליטיהם נמכרו במארזים שונים ואף פורסמו תקליטי אוספים של מיטב שיריהם. כמו כן, במהלך השנים צולמו מספר סרטים דוקומנטריים המציגים את חיי הלהקה ואת הקריירה המוזיקלית שלהם.

.

 

footer-logo