זמרות למועדונים פאבים

Written by אנדלה ניר on . Posted in מאמרים פוטר

זמרות למועדונים פאבים

מוזיקה היא ההשראה לרובנו, ליצירה ולהתרגעות, לפנאי ולעבודה, לכתיבה או סתם כרקע. יכולותיה והשפעותיה של המוזיקה תוארו רבות, ועדיין כמו לא נוכל לאמוד את טיבה בדיוק, שכן צלילים נוגעים בנפש במקומות אליהן המילים אינן מגיעות. אנו לומדים על אופיו של אדם על פי טעמו האישי במוסיקה, יוצרים קרבה על בסיס חיבה מוסיקלית משותפת, נהנים לשמוע מוסיקה יחד ולנגן – אין ספק כי מוסיקה היא שפה אוניברסאלית חוצת תרבויות הנוגעת בנפש האדם באשר הוא.

בחירה נכונה של מוסיקה משפיע על מצב הרוח שלנו ועל החוויה האישית שלנו, על המחשבות ועל יכולת הריכוז, על המצב התודעתי ועל ההכרה, ולא בכדי התאמת מוסיקה הינה מקצוע מבוקש וחשובה בו המקצועיות. בין אם מדובר באירועים ובין אם מדובר ביצירת מוסיקה – הצלילים המדויקים חשובים לאין ערוך – ודרושה ההבנה המספקת.

בחירה נכונה של מוסיקה בשמחות יכולה להרים אותו מעלה ולרשום הצלחה למשך זמן רב או להפך, כאשר בחירה של מוסיקה מתבצעת על ידי גורמים לא מקצועיים. ואילו דווקא בערב הכלולות, מסיבת הרווקות, בר או בת המצווה וביום השנה – חשיבותה של בחירת מוסיקה נכונה גדולה פי כמה.

במהלך לימודי פוטושופ ניתן לרכוש כלים משמעותיים לשילוב עריכת מוסיקה ביצירת אימאג'ים, באנרים ומסרים שיווקים אחרים ליצירת תוצאות מרהיבות עין, כאשר הגבול היחיד הוא הדמיון. בין אם מדובר בדמיון מודרך המשלב אימאג'ים רגועים, בין אם מדובר בבחירת מוסיקה לאירוע משמח ובין אם מדובר בכנס חשוב – הרי ששילוב מוסיקה בסרטונים קצרים – מחוללת שינוי משמעותי.

בבחירת מוסיקה לאירוע חשוב להיות קשובים לשני צדדים: מקצוענים ומנוסים בתחום מחד, ולליבנו מאידך. בחירה של מוסיקה המונחית על ידי ייעוץ של אדם מקצועי תבטיח כי נוכל להנות מכל רגע במהלך האירוע ולא נשכח אותו לעולם, כאשר במהלך הערב יושמעו שירים שיזכירו רגעים מהעבר או חלומות לעתיד. מאידך, מוסיקה שאינה טועמת את טעמנו עלולה לגרום לערב להיות יבשושי וחסר הנאה.

 

מסיבות אלו – בחירה של מוסיקה לאירוע ובכלל הינה חשובה לא פחות מכל אלמנט אחר, ואולי אפילו יותר. חשוב להיוועץ עם בעל מקצוע – אבל לבחור את המוסיקה האהובה עלינו.

 

 

footer-logo