הופעות לתיירים

Written by אנדלה ניר on . Posted in מאמרים פוטר

הופעות לתיירים

כמו יעדים רבים בעולם, גם ישראל מהווה מוקד משיכה לתיירים רבים המעוניינים לעמוד מקרוב על ייחודה של ישראל וליהנות מיתרונותיה הבולטים והמשמעותיים.

אין עוררין על כך שמקומות רבים ויפים מעטרים את ישראל ומהווים עלייה לרגל עבור כל התיירים הבאים בשעריה.

עבור כל תייר, הבילוי האופטימאלי ביעד נמדד לא רק בכמות הסיורים ביעד התיירותי אלא גם באיכותם ובהנאה מהם.

תיירים רבים מחפשים מקומות בילוי מקומיים שיאפשרו להם לחוות בצורה הטובה ביותר את האווירה ואת הניחוחות של היעד אליו באו מרחוק.

הופעות לתיירים הוא תחום בו יש לקחת בחשבון את הרכב הקהל ואת סוג המופע שידבר לתיירים שירגישו חלק פעיל מן המופע ולא נטע זר בתוכו.

אנדלה ניר, מאמניות הזמר העברי ועורכת ערבי שירה בציבור זה שנים רבות, עורכת גם הופעות לתיירים הכוללות רפרטואר ישראלי-יהודי בינלאומי המדבר בשפה מוכרת לקהל התיירים וכוללות שילוב פעיל של הקהל בשירה.

הופעות מיוחדות לתיירים

האווירה הייחודית הנובעת ממוסיקה איכותית, מקצועית ומוכרת בשילוב הנחייה וקטעי קישור מתאימים של הזמרת אנדלה ניר, גורמים לכל תייר להרגיש חלק אינטגראלי מן המופע וגורמים לו להזדהות עם השירים והזיכרונות שמדברים אליו בגובה העיניים ובשפות המוכרות לו.

במופע המיוחד, שירי ארץ ישראל הישנים לצד שירים שלא נס לייחם לאורך השנים, והם מהווים את השילוב המושלם למופע סוחף ומרגש, הממחיש את ישראל במלוא הדרה ותרבותה המוסיקאלית, לצד הכנסת אורחים יפה המשאירה טעם של עוד.

.

footer-logo