הופעות לאירועים

Written by אנדלה ניר on . Posted in מאמרים פוטר

הופעות לאירועים פרטיים ועסקיים

אירועים עסקיים ואירועים פרטיים מתרחשים לעיתים תכופות. כל אחד מאיתנו משתתף על בסיס כמעט קבוע באירועים אלו ומצפה לצאת מהם עם טעם של עוד ולא רק מבחינת המזון המוגש שם…

החלק העיקרי בכל אירוע ובמיוחד באירועים עסקיים,  הוא החלק האומנותי בדרך כלל המהווה אתנחתא נעימה לקהל האורחים ומאפשרת לו ליהנות משהותו באירוע .

ידוע כי הופעות לאירועים בדרך כלל ממלאות את החסר וגורמות לאורחים הרבים לקחת חלק פעיל בהן וליהנות מהאווירה הייחודית.

רוב ההופעות לאירועים מתאפיינות בהבאת אמן מוסיקלי או מרצה מעניין אשר ימלא את הזמן המוקצב לו ויפיק ממנו את המרב להנאת האורחים.

בבחירת אמן בהופעות לאירועים, יש להקפיד על אמן מקצועי שלו שנים רבות של ניסיון בהופעות לאירועים ועבודה מול קהלים שונים, בכדי שהחוויה תהיה מקצועית ויחד עם זאת מהנה וייחודית, ומותאמת לקהל הנוכח באירוע. 

אנדלה ניר, מהמובילות בתחום ערבי שירה בציבור, מתאימה זה שנים הופעה ייחודית בהתאם לאירוע המבוקש. לניר, רפרטואר עשיר של שירים בעיבודים מקוריים אך גם חדשים המבוצעים בצורה מקצועית תוך לקיחת חלק פעיל של הקהל ושיתופו.

אנדלה ניר, מנחה את הערב ולה מגוון רחב של מופעי סולו הכוללים בין היתר: ערבי שירה בציבור, ערבי "שירת עולם", מופע בסגנון ה"לאדינו- בלקאן", מופע  שירי "אהבה ספרדית" ועוד…

ניסיונה העשיר בהופעות לאירועים כולל גם הופעות לארגונים וחברות מהמובילות בישראל והופעות לאירועים משפחתיים.

 

footer-logo